2 % z dane

Milí rodičia a priatelia našej MŠ!

Darujte aj tento rok 2% z Vašej odvedenej dane z príjmu deťom našej škôlky.

V prípade, že sa tak rozhodnete, tlačivá pre fyzické osoby si môžete stiahnuť tu:

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane za rok 2018

Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov za rok 2019

Vyplnené a potvrdené tlačivá môžte priniesť do MŠ a my ho doručíme na príslušný daňový úrad.

Svojim darom pomôžete zlepšiť, skvalitniť a spestriť život vašich-našich detí v MŠ.

V mene detí Vám všetkým ďakujeme.

Zápis do MŠ

Oznamujeme rodičom, že žiadosti o prijatie dieťaťa do materskej školy (prihlášky) na školský rok 2021/2022 si rodičia môžu vyzdvihnúť osobne v materskej škole alebo  stiahnuť tu.  Ak bude v čase prijímania detí do materskej školy pretrvávať mimoriadna situácia, núdzový stav alebo výnimočný stav vyhlásený v súvislosti s ochorením COVID-19, bude možné podať žiadosť  elektronickou formou.

Priebeh zápisu:

Zákonný zástupca predloží riaditeľovi písomnú žiadosť spolu s potvrdením o zdravotnom stave dieťaťa od všeobecného lekára pre deti a dorast. Ak ide o dieťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, zákonný zástupca predloží okrem žiadosti a potvrdenia o zdravotnom stave dieťaťa aj vyjadrenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie.

K overeniu údajov je potrebné poskytnúť rodný list dieťaťa a občiansky preukaz jedného zákonného zástupcu. V prípade prechodného bydliska, potvrdenie o prechodnom pobyte z ohlasovne pobytov Miestneho úradu mestskej časti Bratislava – Rača.

Prevzatie žiadostí a overenie údajov zabezpečia vedúci pedagogickí zamestnanci materskej školy v čase od 7,30 hod. do 16,00 hod.

Termín odovzdávania žiadostí:

od 03. mája do 07. mája 2021

Podmienky prijatia detí do materskej školy: § 3 vyhl. č.306/08 Z.z., vyhlášky Ministerstva školstva a vedy SR č. 308/2009 Z.z.

1. Prednostne sa prijímajú deti, ktoré dovŕšia päť rokov veku do 31.8.2021 s trvalým pobytom zo spádovej oblasti MŠ (⇐tu môžete pozrieť) , deti   pokračujúce v plnení povinného predprimárneho vzdelávania a výnimočne prijaté na plnenie predprimárneho vzdelávania
  2. Deti, ktorých   súrodenec už navštevuje materskú školu
  3. Deti, ktoré dovŕšili tri roky, v prípade voľného miesta všetky ostatné deti

Dôležité – aktualizované 18.3.2021!!!

Milí rodičia!

Prevádzka MŠ je od 6.45 do 16.30 hod.

Nakoľko sa epidemiologická situácia nezlepšuje, bude naša MŠ aj naďalej otvorená  len pre deti rodičov, ktorí nemôžu pracovať z domu, resp. typ práce im  neumožňuje starostlivosť o dieťa a deti, ktoré od septembra nastupujú do ZŠ.

Ak by sa niekomu zmenila situácia a nutne by potreboval MŠ, poprosím, aby ma kontaktoval mailom – mscyprichova@gmail.com, alebo telefonicky – SMS – 0911940658.

Zákonní zástupcovia detí, ktoré už navštevujú MŠ a plánujú pokračovať v dochádzke ma kontaktovať už nemusia. Kontaktujte ma iba v prípade prerušenia dochádzky dieťaťa!!!!!

Pri nástupe v pondelok je potrebné mať pripravené potvrdenie od zamestnávateľa, potvrdenie o negatívnom teste, nie staršie ako 7 dní, najlepšie z víkendu.

Vždy vo štvrtok  zhodnotíme aktuálny stav a na základe rozhodnutia budete  informovaní  na webovej stránke MŠ a FB ohľadom ďalšieho postupu a prevádzky MŠ od pondelka.

Podmienky nástupu:
.
1./ zdravé dieťa a vypísané Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti,
2./ negatívny test zákonných zástupcov (všetkých zúčastnených, ktorí budú sprevádzať dieťa do a z MŠ) nie starší ako 7 kalendárnych dní,
3./ dodržiavanie všetkých organizačných pokynov,
4./ zabezpečiť aspoň tri, vždy čisté rúška v skrinke,

Ďakujeme za pochopenie

Zmena poplatkov

Milí rodičia!

!!!POZOR ZMENA!!!

Poplatky od 1.1.2021 schválené VZN č. 13:

úhrada školného: číslo účtu SK2002000000001635601656  – 37,00 €, predškoláci školné neplatia!!!

úhrada stravného: číslo účtu SK1802000000001635648155  – 38,80 €, predškoláci –  14,80 €.

PREDŠKOLÁK JE DIEŤA, KTORÉ DO 31.8.2020 DOVŔŠILO  5 ROKOV.